Mahmutlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Haberler geri dön

Mahmutlar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Mahmutlar, Alanya Bölgesinde Diş Hastanesi ya da Özel Diş Polikliniği mi Arıyorsunuz?

Mahmutlar, Alanya ilçesi Özel Temel Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Lokasyon bilgileri, Harita ve Adresi Mahmutlar, Alanya, Antalya Temeldental.com!

Adres: Kestel mahallesi, Sahil Caddesi, No:21 ( Eski Kestel Belediyesi karşısı) Alanya, Antalya Türkiye. Harita ve Lokasyon Bilgileri için tıklayınız. İletişim için bizi arayın: (0242) 518-1999

Temel Dental Diş Kliniğinde, Estetik ve Cerrahi Diş Tedavileri; İmplant Diş, Kanal Tedavisi, Kompozit Dolgu, Çene Cerrahisi, Zirkonyum Diş Kaplama, Estetik Diş, Çoçuk Diş Hekimliği, Kaplama, Porselen, Lamine, Diş çekimi, Diş temizliği , Periodontoloji, ağız ve diş sağlığının birçok önemli alanında hizmet vermektedir.

Temel Dental – Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ağız ve diş sağlığının birçok önemli alanında hizmet vermektedir.İleri teknolojiyi kullanan uzman kadromuzla tanışmak için bize ulaşın. Dişlerinize uzman ellerde ve uzun ömürlü kaliteli malzemelerle kavuşun.

Herkes için sağlıklı ve güzel bir gülümseme.”

AMACIMIZ; herkes için ulaşılabilir ve güvenilir sağlık hizmeti Ağız ve Diş Sağlığınızla ilgili tüm soruları hekimlerimize sorabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Haberler geri dön
×

Merhaba!

Temel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile hızlıca görüşme başlatabilir veya randevu almak için hemen yazabilirsiniz

×