fbpx

Tıbbi İkinci Görüş

“TIBBİ İKİNCİ GÖRÜŞ” İÇİN, AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURMANIZ BİZİM İÇİN YETERLİDİR.

TETKİKLERİNİZİN SONUÇLARI, HASTALIĞINIZIN TEŞHİSİ VE SİZE SUNDUĞUMUZ TEDAVİ SEÇENEKLERİ GİBİ KONULARDA DİLERSENİZ İKİNCİ BİR DOKTOR GÖRÜŞÜYLE DE SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ. “TIBBİ İKİNCİ GÖRÜŞ” İÇİN, AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURMANIZ BİZİM İÇİN YETERLİDİR.

Tıbbi ikinci görüş uygulamamız için tek yapmanız gereken; aşağıdaki formu doldurmak ve ilgili dosyalarınızı güvenli sistemimize yükleyerek bizlere iletmenizdir.

İletişim Talep Formu

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz! Başvurunuzu başarılı bir şekilde alıp size en kısa sürede size dönüş yapacağız. Lütfen formu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurunuz.

Diş Kliniği

Alanya Diş Polikliniği: Kestel mahallesi, Sahil Caddesi, No:21 ( Eski Kestel Belediyesi karşısı) Alanya, Antalya 07400 – Türkiye

Telefon: (0242) 518-1999

Whatsapp: (0552) 544-1999

Çalışma saatleri

Pazartesi - Cuma 7am to 9pm

Cumartesi - 9am to 5pm

Pazar - KAPALI

Bizi Yakından Tanıyın

2000 yılında kurdukları Özel Temel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği‘nde tedaviler, diş hekimliğinin tüm branşlarında ve uzman profesyonel diş hekimlerinden oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir. Bu da hastalarımıza, multi disipliner diş hekimliği yaklaşımı olarak tanımladığımız şekilde hizmet vermemizi sağlamaktadır.

×

Merhaba!

Temel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile hızlıca görüşme başlatabilir veya randevu almak için hemen yazabilirsiniz

×