Fiyat Talep Formu

Temel Dental E-Fiyat Sistemi ile Fiyat Bilgisi almak çok daha hızlı, çok daha kolay!

  Fiyat Talep Formu

  Tedavi ve hizmetlerimizin fiyatları hakkında bilgisinin sorulabileceği fiyat talep formu. Lütfen istenen bilgileri eksiksiz olarak oldurunuz.

  Diş Kliniği

  Alanya Diş Polikliniği: Kestel mahallesi, Sahil Caddesi, No:21 ( Eski Kestel Belediyesi karşısı) Alanya, Antalya 07400 – Türkiye

  Telefon: (0242) 518-1999

  Whatsapp: (0552) 544-1999

  Çalışma saatleri

  Pazartesi - Cuma 7am to 9pm

  Cumartesi - 9am to 5pm

  Pazar - KAPALI

  Bizi Yakından Tanıyın

  2000 yılında kurdukları Özel Temel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği‘nde tedaviler, diş hekimliğinin tüm branşlarında ve uzman profesyonel diş hekimlerinden oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir. Bu da hastalarımıza, multi disipliner diş hekimliği yaklaşımı olarak tanımladığımız şekilde hizmet vermemizi sağlamaktadır.

  Diş hekimleri tarafından uygulanacak ağız diş sağlığı muayene ve tedavi ücretleri belli oldu! Diş fiyatları ve diş tedavi ücretleri TÜRK diş hekimleri birliği resmi sitesi üzerinde yayınlandı. Diş tedavisi ve fiyat ücretlendirmesi aşağıda tablolar halinde verildi.

  Diş fiyatları tedavi ve ücretlendirmede “teşhis ve tedavi planlanması, endodonti (kanal tedavisi, diş dolgusu, diş beyazlatma), pedodonti (çocuk diş hekimliği), protez diş (takma diş, porselen diş, implant diş, vidalı diş, köprü diş, lamine diş, zirkonyum diş, porselen diş fiyatları) ağız diş ve çene cerrahisi (diş çekimi, gömülü diş çekimi, diş cerrahisi) periodontoloji (diş eti, diş estetiği, diş temizleme) ortodonti (diş teli)” fiyat listesi yer almaktadır.

  Diş muayenesi ve tedavi fiyatlarında diş hekimlerinin uygulayacağı ücretler il-ilçeler için geçerlidir.

  Diş Teşhis ve Tedavi Planlama Fiyatları

  Diş muayenesi, röntgen, lokal anestezi, tomografi diş tedavi fiyatları aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

  ×

  Merhaba!

  Temel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile hızlıca görüşme başlatabilir veya randevu almak için hemen yazabilirsiniz

  ×