Diş Doktoruna Sor

Alanlarında uzman doktorlarımıza Ağız ve Diş Sağlığı ile ilgili sorularınızı paylaşabilirsiniz. Ekibimiz sorularınızın cevaplarını en kısa sürede tarafınıza iletecektir.

Hastalarımızın beklentilerini, konusunda uzmanlaşmış kadromuzla karşılama bilinci ve kaliteli hizmet anlayışı ile hareket eden bir Temel Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak biz her zaman sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duymaktayız.

Doktora Sor bölümümüzde polikliniğimizdeki hekimlere diş sağlığınızla ilgili sorularınızı sorabilir, raporlarınızı, tarama sonuçlarınızı hekimlerimizle paylaşabilirsiniz. Bir özel poliklinik olarak tüm bölümlerimizdeki uzman hekimlerimizden bilgi alarak sağlığınızla ilgili ikinci bir görüş alabilirsiniz. Tıbbi İkinci Görüş hizmetimiz hakkında doktorlarımıza soru yönlendirebilirsiniz. Alanında uzman hekim kadromuz paylaştığınız bilgileri değerlendirecek ve en kısa sürede görüşlerini sizinle paylaşacaktır.

Acil durumlar için (0242) 518-1999 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Diğer konular ile ilgili bilgi almak için E-Danışma bölümünden bize ulaşabilir görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. Sorularınız, görüşleriniz ve önerileriniz bizim için çok değerlidir.

  Doktora Sor

  Doktora Sor bölümümüzde polikliniğimizdeki hekimlere diş sağlığınızla ilgili sorularınızı sorabilir, raporlarınızı, tarama sonuçlarınızı hekimlerimizle paylaşabilirsiniz.  Diş Kliniği

  Alanya Diş Polikliniği: Kestel mahallesi, Sahil Caddesi, No:21 ( Eski Kestel Belediyesi karşısı) Alanya, Antalya 07400 – Türkiye

  Telefon: (0242) 518-1999

  Whatsapp: (0552) 544-1999

  Çalışma saatleri

  Pazartesi - Cuma 7am to 9pm

  Cumartesi - 9am to 5pm

  Pazar - KAPALI

  Bizi Yakından Tanıyın

  2000 yılında kurdukları Özel Temel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği‘nde tedaviler, diş hekimliğinin tüm branşlarında ve uzman profesyonel diş hekimlerinden oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir. Bu da hastalarımıza, multi disipliner diş hekimliği yaklaşımı olarak tanımladığımız şekilde hizmet vermemizi sağlamaktadır.

  ×

  Merhaba!

  Temel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile hızlıca görüşme başlatabilir veya randevu almak için hemen yazabilirsiniz

  ×