Alanya Diş Hastanesi | 7/24 Açık Diş Hastanesi‎

Alanya'nın gelişmiş Diş Hastanesini Arayanların Adresi Temel Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği. 7/24 Tüm Diş Tedavileri. 7/24 Uzman Diş Hekimi Kadrosu ve Profesyonel Hizmet. Şimdi Arayın. Görünmez Diş Teli. Telsiz Ortodonti. Şeffaf Plak. Djital Ortodonti. Hizmetler: Robotik implant, İmplant.

Özel Temel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Lazerle diş tedavi, ortodonti, implantoloji, implant, estetik, ağız, diş ve çene hastalıkları konusunda uzman diş hekimleri.

Alanya Bölgesinde Diş Hastanesi mi Arıyorsunuz?

Özel Temel Ağız ve diş sağlığı Polikliniği, ucuz diş hizmetleri ve estetik diş hekimliği ve ortodonti alanında hizmet vermektedir. Randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alanya Özel Temel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çağın gereksinimlerini karşılamak için kurulduğu günden bu yana yönünü hep ileriye çevirmiştir. Hızla ilerleyen teknoloji ve yenilikler karşısında bu yenilikleri halkımızla paylaşmak ve onların hizmetine sunup ağız ve diş sağlığı hizmetini en iyi şekilde sunmak için kendisiyle yarışan kurumumuzun bu hale gelmesine vesile olan tüm şahıs, kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz. devamını görüntüle →

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - İletişim Formu

BİZE ULAŞIN

Ağız ve Diş Tedavisi hakkında aklınıza takılan her türlü diş ve çene sağlığı problemleriniz için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Alanya, Özel Temel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak amacımız, teknolojik gelişmeleri takip ederek; bilimselliği ve güvenilirliği kanıtlanmış yöntemlerle hastalarımıza en doğru tedavi hizmetini sunabilmektir.

Özel Temel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Adres: Kestel mahallesi, Sahil Caddesi, No:21 ( Eski Kestel Belediyesi karşısı) Alanya, Antalya 07400 – Türkiye
Santral: 
0242 518 1999
Whatsapp:
0552 544 1999
Email:
[email protected]

Alanya Özel Temel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak amacımız, teknolojik gelişmeleri takip ederek; bilimselliği ve güvenilirliği kanıtlanmış yöntemlerle hastalarımıza en doğru tedavi hizmetini sunabilmektir. 
Bilimsellik, sterilizasyon, dürüstlük ve güleryüz temel hizmet prensiplerimizdir.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KONUSUNDA ÜCRETSİZ DANIŞMANINIZ

ALANYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ’nden ONLİNE RANDEVU ALMAK İÇİN;

  • Hafta Sonları ve Resmi Tatil Günlerine randevu verilmemektedir.
  • Bu randevu sistemi sadece uzman hekimlere (uzmanlık gerektiren muayene ve tedavilere) randevu almak için yapılmıştır.
  • Normal randevu almak istiyorsanız ALO +9 0242 518 1999 no’lu telefonumuzu aramanız veya web sitemizdeki ONLINE RANDEVU linkine tıklamanız gerekmektedir.

Web Sayfamızdan Online Randevu Alarak İşlemlerinizi Rahat Bir Şekilde Gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz Telefon Açarak yada E-mail ile Randevu Alabilirsiniz. Online Randevu Almak için formu doldurun.

Mesai Saatlerimiz

Özel Temel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde;

08.00-17.00 saatleri arası Mesai hizmeti,
08.30-12.00 ile 13.00-19.00 saatleri arasında Poliklinik hizmeti,
16.00-08.00 saatleri arasında Poliklinik Nöbet hizmeti,
17.00-20.00 saatleri arasında Mesai Dışı Poliklinik hizmeti verilmektedir.
12.30-13.00 saatleri arasında Hasta Ziyaretçi saatleridir.

  • Hafta içi mesai saati hariç, hafta sonu ve resmi tatil günlerinde tüm gün nöbet poliklinik hizmetleri için diş hekimi bulunmaktadır
Mesaj gönder
Doktora Sor
Merhaba,
Size Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by