Temel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesi yenilendi!

Haberler geri dön

Temel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesi yenilendi!

Daha iyi hizmet, daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için Temel Dental kurumsal web sitemiz yenilendi. Artık tüm mobil cihazlara ve bilgisayarlara uyumlu olarak çalışan yeni internet sitemizle bizlere çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Temel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkındaki tüm gelişmeleri ve daha fazlasını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Temel Dental – Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (ADSP) teknolojik olarak baştan aşağı yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

Alanında son derece başarılı bir klinik olan Temel Dental – Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesi Web Pro tarafından hazırlanarak yayına çıkarıldı.

Alanya’nın en işlek konumlarından biri olan Kestel mahallesi, Sahil Caddesi üzerindeki Temel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinin web sitesinde, hızlı randevu, doktoruna sor bölümü ( merak ettiğiniz herşeyi sorabileceğiniz alan ), adres ve yol tarifi, konum lokasyon bilgileri, sosyal medya bağlantıları, e-hizmetler bölümü, ağız ve diş sağlığına yönelik sorulara herkesin anlayabileceği dilde yazılmış cevapları, uygulanan tüm işlemler ve tedavileri ve açıklamarını bulabileceğiniz doyurucu bilgiler yer alıyor.

Ağız ve diş sağlığına yönelik bilgiler sunulan sayfalardan bazıları video anlatımları ile de desteklenen web sitesi, teknolojinin kullanılabilirliğine ve gereksinimleri karşılayabilecek en güncel versiyonu ile hizmet verecek biçimde hazırlandı.

Tüm mobil cihazlar ile uyumluluğun sağlanabilemesi amacıyla responsive tasarım modeli ile tasarlanan Temel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesinde şimdilik sadece Türkçe ve Ingilizce içerik yer almakla birlikte, gelecekte Almanca, Rusça ve Arapça içerikler de eklenerek çalışmanın genişletilmesi planlanıyor.

AlanyaAntalya Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Temel Dental, Diş TedavileriEstetik Diş Hekimliği, Dental Radyoloji, Ağız Diş Çene CerrahisiKanal TedavisiDental ImplantDiş Eti HastalıklarıÇocuk Diş HekimliğiOrtodonti Tedavisi ve Diş Protezi alanlarında uzman hekimleriyle, Alanya, Antalya Türkiye’de ve dünya genelinde ağız ve diş sağlığı sorunu yaşayan hastalara kişisel çözümler sunmak için kurulmuştur. Amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bilincini geliştirerek, modern tedavi yöntemlerimiz ve kişiye özel metotlarla etik ve güvenilir hizmet sunmaktır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Haberler geri dön
×

Merhaba!

Temel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile hızlıca görüşme başlatabilir veya randevu almak için hemen yazabilirsiniz

×