e-Doktor

Haberler geri dön

e-Doktor

Sağlık problemleriniz için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, Polikliniğe gitmeye gerek kalmadan, Hekimlerimiz ile Canlı ve Görüntülü Görüşme. Sağlığınız için yanınızdayız..

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) pandemisi sürecinde en önemli önceliğimiz, hastalarımızın sağlığı ve güvenliğidir.

Temel Ağız ve Diş Sağlığı olarak Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği rehberler doğrultusunda aldığımız tedbirler ile poliklinik hizmetlerimizde her branşta tanı ve tedavi süreçlerimizi güvenli bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

Aldığımız tüm önlemler ile birlikte Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele için #evindekal diyoruz ve tüm Türkiye’yi güvenli sağlık hizmetleri ile buluşturuyor, “Temel Dental e-Doktor” ve “Temel Dental Evde Bakım” hizmetlerimiz ile ihtiyacınız olan sağlık hizmetini evinize getiriyoruz.

Bu sayede ihtiyacınız olan bir branştan görüntülü görüşme randevusu alarak ağız ve sağlığınızla ilgili merak ettiğiniz konuları uzman hekimlerimize danışabilir, gerekli durumlarda muayene ve tetkiklerinizi evinizde yaptırabilir, kontrolünüzü yine evinizden çıkmadan canlı ve görüntülü görüşme ile tamamlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Haberler geri dön
×

Merhaba!

Temel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile hızlıca görüşme başlatabilir veya randevu almak için hemen yazabilirsiniz

×