“Mutfakta Kamp” sizleri bekliyor! – temel’de sağlık

 
d.ream Akademi’nin “Mutfakta Kamp” isimli mutfak atölyesi programı kasım ayında da lezzet ile eğlenceyi buluşturmaya devam ediyor
d.ream Akademi, düzenlediği farklı içeriklere sahip amatör eğitimlerle katılımcılara kendi mutfaklarında profesyonel bir şef gibi harikalar yaratma olanağı sunuyor. Mutfak meraklılarının buluşma noktası olan d.ream Akademi, yoğun ilgi gören “Mutfakta Kamp” programı ile kasım ayında da lezzet ile eğlenceyi buluşturuyor. 07-28 Kasım tarihleri arasında haftada bir gün olmak üzere toplam dört gün sürecek olan “Mutfakta Kamp”ta katılımcılar mutfağın temel kuralları hakkında bilgi sahibi olurken, şef Fehmi Samancı ile menüdeki yemekleri hazırlayacaklar.
 
Dört günlük “Mutfakta Kamp” programı; bıçaklar ve kesme teknikleri, tavada ve ızgarada pişirme yöntemlerinin yanı sıra taze makarna yapımı gibi uygulamaları da bir arada sunuyor. Dana bonfileden fettuciniye, fırında tavuktan pizza hamuruna varan zengin içeriğiyle “Mutfakta Kamp” bir kez daha d.ream Akademi’nin farkını ortaya koyuyor.
 
Dünya standartlarında eğitim ve yenilikçi yaklaşımı ile Türkiye’de yiyecek ve içecek sektörüne kaliteli eleman kazandıran d.ream Akademi; deneyimli kadrosu ile amatör mutfaklara da gusto katmaya devam ediyor. Eğlenceli vakit geçirirken yemek yapımına dair incelikleri de öğrenebileceğiniz d.ream Akademi’nin kasım ayı amatör eğitimlerini kaçırmayın. Biletler MoBilet’te!
 
d.ream Akademi Mutfakta Kamp Programı
EĞİTİM
MENULER
TARİH
SAAT
Mutfakta Kamp 1.Gün*
Bıçaklar ve Kesme Teknikleri – Tavuk Suyu ve Fırında Bütün Tavuk Hazırlanması (Fırında sebzeler ve Gravy Sos Yapımı)
07.11.2017
19.00-22.00
Mutfakta Kamp 2.Gün
Tavada ve Izgarada Pişirme Teknikleri – Dana Bonfile, Kuzu Şiş, Tavuk Kanat Hazırlanması
14.11.2017
19.00-22.00
Mutafakta Kamp 3.Gün
Taze Makarna Yapımı – Ravioli ve Fettucini
21.11.2017
19.00-22.00
Mutfakta Kamp 4.Gün
Evde Pizza Keyfi – Pizza hamuru ve pizza sosu hazırlanması
28.11.2017
19.00-22.00
 
 

kaynak: “Mutfakta Kamp” sizleri bekliyor! – temel’de sağlık

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip edin!