Kardiyo Serisi Integrity, Artık Daha Üstün

 
Life Fitness’ın güvenilirlik ve yenilikçilik kültürünü sporcuların ve fitness uzmanlarının görüşleri ile geliştirilen Integrity Serisi artık daha üstün. Sürekli yapılan yenilik ve geliştirmelerle yeni Integrity Serisi, dünyadaki fitness tesislerinde güvenilir ve popüler bir ekipman olarak daha güçlü bir şekilde yer almaya devam edecek.
Life Fitness’ın Integrity Serisi, sektör lideri mühendisleri ve endüstriyel tasarımcıların, sürekli ve keyifli bir antrenman deneyimi sağlayan özelliklerini ve işlevleri öğrenmek için sporcuların görüşlerini alarak yaptıkları Ar-Ge çalışmaları ile artık daha üstün.

Sadece ve şık tasarımı hem estetik açıdan hem de işlevsellik bakımından hoş ve uyumlu bir görünüm yaratan Integrıty Serisi’nden Lifecycle Yatay Bisiklet, Lifecycle Dikey Bisiklet, Eliptik Cross-Trainer ve Koşu Bandı pürüzsüz paslanmaz çelik menfez detaylarıyla birinci sınıf bir görünüm sağlıyor. Kimyasallara, paslanmaya ve lekelenmeye karşı dirençli birinci sınıf kaplama Integrıty Serisi’ni uzun ömürlü kılan özelliklerden.
MODERN, SADE VE ŞIK
Integrity Serisi koşu bandı, konsola yakın hareketsiz alan koşuculara ve yürüyüşçülere daha geniş bir ortam sunuyor. Yalnızca 20 cm’lik (8″) basamak yüksekliği ve 56 cm’lik (22″) geniş koşu yüzeyi hem deneyimli koşucular hem de spora yeni başlayanlar, rehabilitasyon aşamasındaki kullanıcılar için de ideal bir tercih oluyor.
Her bir adımda sağladığı yumuşak, akışkan hareket ve uzun boylu sporcular için yeterli genişlikteki diz açıklığı yıllar süren araştırmalar sonucunda geliştirilen INTEGRITY CROSS-TRAINER’LAR, geniş pedallarındaki FlexForm™ teknolojisi ile yuvarlak tasarımı konforu artırıyor.
INTEGRITY X KONSOLU ile popüler antrenmanlar Life Fitness Academy’den yüklenebiliyor. Temiz bir görünüme ve 7 inç sezgisel dokunmatik ekrana sahip olan INTEGRITY X KONSOLU Bluetooth® ve NFC bağlantılarıyla sporcuların motivasyonunu korumasına yardımcı oluyor. Sporcular ilerlemelerini takip edebiliyorlar ve yeni antrenmanlar keşfetmek için oturum açabiliyorlar.

kaynak: Kardiyo Serisi Integrity, Artık Daha Üstün

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip edin!