Güçlü kadınlar, bu koleksiyon tam size göre!

 
Defne Samyeli, Lidyana.com’a özel olarak hazırladığı koleksiyonunda kendi ayakları üzerinde duran güçlü kadınlara hitap ediyor
Uzun yıllardır haberci ve ardından oyuncu kimliğiyle tanıdığımız, Defne Samyeli sadece Lidyana.com’da satışa çıkacak olan Essentials Defne Samyeli By Lidyana Koleksiyonu ile tasarımcı kimliğini de ortaya çıkarıyor. Giyim ve takı üzerine hazırladığı 33 parçalık koleksiyonda siyah ve beyazı ana renk olarak kullanan Defne Samyeli koleksiyonunu hem gece hem de gündüze hitap eden, feminen, özgür, cesur ve dinamik olarak tanımlayan Samyeli, “Uzun zamandır yapmak istediğim bu işbirliğinden dolayı çok mutlu ve heyecanlı olduğumu söylemeliyim. Koleksiyonumda şehirli ve modern kadına gün boyu şıklık sunmayı amaçladım. Ana renkler siyah ve beyaz yanında bordo ve gri de kullandığım koleksiyonda deri eldivenler, kemerler ve vücut aksesuarlar da bulunuyor” diye konuştu.
Giyim tarzı ve stili ile dikkatleri üzerine çeken, her dönem takip edilen Defne Samyeli koleksiyonunda deri parçalara ve detaylara yer verirken, koleksiyonda deri üzerine metal kullanılan takılar da yer alıyor. Kadınlar, Defne Samyeli’nin gerçek deri kullanılmayan ve 33 parçadan oluşan koleksiyonuna Lidyana.com’dan ulaşabiliyor.

kaynak: Güçlü kadınlar, bu koleksiyon tam size göre!

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip edin!